Čistička vzduchu
Bionic
» Čištění vzduchu » Ionizace vzduchu » Výhody používání » Pylový kalendář

Čištění vzduchu

Koncepce moderní, vysoce účinné, absolutně bezhlučné a bezúdržbové aktivní čističky vzduchu je založena na filtraci vzduchu přes elektrostatický filtr. K ventilaci vzduchu je používáno bezkontaktní proudění elektronů mezi elektrodami přístroje, tzv. elektronový vítr. To zabezpečuje minimální energetickou náročnost a prakticky nulovou hlučnost (není použit žádný motor či ventilátor).

K filtraci vzduchu je použit elektrostatický filtr z vysoce leštěné slitiny, na němž statická elektřina zachytává obtěžující alergeny (prach, pyly, plísně, výkaly roztočů, mikročástice, srst zvířat, cigaretový kouř atd.) a další nečistoty z ovzduší s účinností až 96%.

Filtr má prakticky neomezenou životnost, není nutno ho měnit. Čištění filtru by mělo probíhat v pravidelném intervalu cca 1x týdně. Filtr stačí pouze opláchnout vodou a nechat důkladně vyschnout.

Díky těmto vlastnostem přístroj funguje jako velice účinná, bezhlučná a přitom nenákladná čistička vzduchu a pozitivně působí především proti alergickým a astmatickým obtížím.

 

 

 

Copyright © 2024 Högner s.r.o. Všechna práva vyhrazena.